12-14 maja odbywały się w Szczecinie obchody 10 edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Nasza szkołą włączyła się w te obchody biorąc udział w Grze Miejskiej „Śladami Funduszy Europejskich”, której organizatorem był Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Urzędzie Marszałkowskim.

Gra polegała na jak najszybszym poruszaniu się po mieście pomiędzy poszczególnymi punktami kontrolnymi (m.in. Urząd Marszałkowski, Filharmonia, Centrum Dialogu Przełomy, Zamek Książąt Pomorskich) i wykonywaniu tam określonych zadań, związanych z Funduszami Europejskimi.

Uczniowie naszej szkoły zajęli dwa pierwsze miejsca 🙂 Gratulujemy

Na koniec gry mieliśmy możliwość zwiedzania nowego budynku Urzędu Marszałkowskiego – który oczywiście powstał z pomocą Funduszy Europejskich.