W dniu dzisiejszym miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Uczniowie klas Ósmych po raz ostatni usiedli w ławkach obok swoich klasowych przyjaciół, ostatni raz widzieli się ze swoimi wychowawcami by wkrótce wyruszyć w nowy, nieznany świat. Podczas uroczystości Pani Dyrektor Małgorzata Nermend nagrodziła wyróżniającą się uczennicę Zuzannę Laskiewicz tytułem Prymusa Szkoły, a wpisem do ZŁOTEJ KSIĘGI ABSOLWENTÓW zostali uhonorowani najlepsi z najlepszych, tzn., 11 uczniów z całej szkoły, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 5,30 i wzorowe zachowanie. W POCZET ZŁOTEJ JEDENASTKI wstąpiły 3 uczennice z klas ósmych.
Pani Dyrektor najbardziej zaangażowanym w pomoc na rzecz szkoły Rodzicom wręczyła statuetki Przyjaciela Szkoły.
Na apelu przywitaliśmy zaproszonych Gości: Księdza Proboszcza – Zbigniewa Rzeszótkę, Przedstawicielkę Rady Osiedla Drzetowo-Grabowo – Panią Barbarę Markowską, Przewodniczącego Rady Rodziców – Pana Sergiusza Djabkina, Przedstawicielkę Rady Rodziców – Panią Karolinę Szewczyk oraz wieloletnią przyjaciółkę szkoły Panią Jadwigę Żurawik.
Podczas apelu nastąpiło przekazanie sztandaru wyróżniającym się uczniom z klas 7 oraz mieliśmy okazję uczestniczyć w części artystycznej w wykonaniu uczniów klas ósmych.
Uroczyste zakończenie roku szkolnego zostało przygotowane i przeprowadzone z wykorzystaniem materiałów zakupionych w ramach Laboratorium Przyszłości #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci.