Szanowni Państwo,
Nasza Szkoła przystąpiła do programu Wspierająca Szkoła w związku z czym przygotowane są dla Państwa szkolenia (w postaci webinariów) Jak rozpoznać kryzys emocjonalny u nastolatka i jak reagować?

Celem spotkania edukacyjnego dla rodziców jest poszerzenie ich wiedzy na temat przebiegu kryzysu emocjonalnego u dzieci i nastolatków. Udział w spotkaniu stwarza możliwość zrozumienia tego, co dzieje się z młodą osobą przeżywającą trudności oraz znalezienia odpowiedzi na pytania, które nurtują dorosłych. Rodzice uzyskają również informacje na temat różnych sposobów radzenia sobie z trudnościami dziecka i możliwych form wsparcia go, a także uzyskania pomocy dla siebie.

Szkolenie odbędzie się 24.04.2024r. w godzinach 18.00 – 19.30.
Link do szkolenia przesłaliśmy Państwu z wykorzystaniem Dziennika Librus. Linki do kolejnych spotkań będziemy Państwu przesyłać sukcesywnie w następnych wiadomościach.

Szczegółowe informacje o szkoleniu oraz dostępnych konsultacjach znajdują się w wiadomości przesłanej poprzez Dziennik Librus.