Szczecin Dzieciom – zbiórka zimowa

„Szczecin Dzieciom” to nowa inicjatywa charytatywna Szkoły Podstawowej nr 11 w Szczecinie. Głównym celem akcji jest integracja społeczności szczecińskiej (zarówno osoby prywatne jak i właścicieli firm, które funkcjonują na terenie naszego miasta) w celu przeprowadzenia zbiórki nowej (nieużywanej) odzieży, butów oraz wszelkiej maści zabawek i maskotek, które to zostaną przekazane dzieciom z najuboższych rodzin Szczecina.

Nasza akcja jest cykliczna i ukierunkowana na zbiórkę uzależnioną od zbliżającej się pory roku.

Obecnie zbieramy odzież zimową, przeznaczoną dla dzieci w wieku 4-13 lat.

Serdecznie zapraszamy do przekazywania zimowej odzieży wierzchniej:

  • kurtek,
  • butów,
  • czapek,
  • skarpetek,
  • oraz maskotek, zabawek (wraz z ozdobnymi torbami), które zostaną przekazane w grudniu jako prezent od św. Mikołaja.

„Dary” można przekazywać bezpośrednio do sekretariatów szkoły (zarówno w budynku przy ul. Dubois 38 jak i budynku przy ul. Emilii Plater 20), pedagogów szkolnych, pokoju nauczycielskiego lub przesłać na adres szkoły.

Informację, o nawet najmniejszym darze (zgodnie z Regulaminem Akcji) będziemy publikowali zarówno na stronie akcji: szczecin-dzieciom.sp11.szczecin.pl, jak i na profilu FB: „Szczecin Dzieciom„.

Szukamy ludzi dobrej woli, którym dobro najmłodszych leży na sercu, którzy wspólnie z nami zaangażują się w naszą akcję.

Theme: Overlay by Kaira Extra Text
Cape Town, South Africa