Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

1 września o godz. 9.00 uczniowie klas 4-8, a o godz. 11.00 uczniowie klas 1-3 wraz z nauczycielami uroczyście rozpoczęli nowy rok szkolny 2022/2023. Uczniowie nie kryli zadowolenia, że mogli wrócić do szkoły, do koleżanek i kolegów, do nauczycieli i przyjaciół. Uroczystej inauguracji roku szkolnego dokonała dyrektor szkoły pani Małgorzata Nermend, która powitała  serdecznie  wszystkich zebranych  uczniów, nauczycieli oraz zebranych rodziców.

Wszystkim uczniom życzymy, aby każdego dnia przychodzili do szkoły z uśmiechem na twarzy, uczyli się z przyjemnością, a cały rok szkolny przebiegał bez przeszkód i zakłóceń w murach naszej szkoły. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z inauguracji roku szkolnego klas 1-8.

Theme: Overlay by Kaira Extra Text
Cape Town, South Africa