W dniach  od 13.12 do 20.12. 2023 r. nasza szkoła, w obu budynkach na ul. E. Plater 20 i na ul. Dubois 38,
organizowała Kiermasz Świąteczny, tzn. kiermasz słodkości oraz ozdób świątecznych własnoręcznie wykonanych.
Zebraliśmy 753.87 zł, które przeznaczone zostaną dla najbardziej potrzebujących uczniów zgłoszonych do akcji charytatywnej naszej szkoły „Szczecin Dzieciom” oraz UNICEF-u w II semestrze tego roku szkolnego.

Informujemy, że nasza szkoła brała udział w Akcji Charytatywnej XVIII LO „Podaruj Dzieciom Iskierkę Radości – Szczecińskie Szkoły Potrzebującym” 23.EDYCJA
Celem akcji było zaktywizowanie młodzieży szczecińskich  szkół do niesienia pomocy najbardziej potrzebującym dzieciom. Efektem tej aktywności było zebranie artykułów papierniczych i chemicznych oraz funduszy jako materialnego wparcia najuboższych.
Przebieg akcji Iskierkowych Dni w naszej szkole:
– SŁODKIE DNI – 04.12. – 08.12.23 r. – odbył się KIERMASZ SŁODKOŚCI – zebraliśmy w sumie 1946 zł.
– PACHNĄCE DNI – 11.12 – 15.12.23 r. – zbieraliśmy środki czystości dla potrzebujących (informacja o zebranych środkach w załączniku poniżej)
KOLOROWE DNI – 18.12 – 21.12.23 r. – zbieraliśmy artykuły papiernicze dla potrzebujących uczniów (informacja o zebranych artykułach w załączniku poniżej)

Informujemy, że wszystkie zebrane środki oraz artykuły trafią do najbardziej potrzebujących o czym poinformujemy po finale akcji „Podaruj Dzieciom Iskierkę Radości – Szczecińskie Szkoły Potrzebującym” 23 EDYCJA

Opiekunowie