W dniach  21.11 – 25.11.2022r., w obu budynkach naszej szkoły, odbywał się Kiermasz Słodkości Akcji Charytatywnej XVIII LO „Podaruj Dzieciom Iskierkę Radości – Szczecińskie Szkoły Potrzebującym” 22.EDYCJA

Zobaczcie sami, poniższe zdjęcia.

Jednocześnie przypominamy, że zbliżają się kolejne Iskierkowe Dni: 28.11 – 02.12.2022r.

W tym tygodniu zbieramy środki czystości : produkty do sprzątania domu, odświeżacze, środki do prania, produkty do pielęgnacji ciała. 

Uwaga! Ze względów sanitarnych zamiast mydełek w kostkach będą zbierane tylko mydła w płynie oraz wkłady do nich tzw. zapasy.

KOLOROWE DNI – 05.12 – 09.12.2022r.

W tym tygodniu odbędzie się zbiórka artykułów papierniczych i nie tylko : . artykuły papiernicze, np. bloki rysunkowe, zeszyty, długopisy, oraz książeczki, pluszaki, gry planszowe, zabawki dla najmłodszych, itp.

Uwaga! Serdecznie prosimy o segregację tych artykułów, aby do potrzebujących trafiały tylko atrakcyjne przedmioty, bez wad, kompletne i czyste.

Przypomnijmy również cel akcji: Akcja Charytatywna „Podaruj Dzieciom Iskierkę Radości – Szczecińskie Szkoły Potrzebującym” ma na celu zaktywizowanie młodzieży szczecińskich szkół do niesienia pomocy najbardziej potrzebującym dzieciom.