Jest nam miło poinformować, że nasza szkoła kolejny rok z rzędu bierze udział w Akcji Charytatywnej XVIII LO:

Celem akcji jest zaktywizowanie młodzieży szczecińskich  szkół do niesienia pomocy najbardziej potrzebującym dzieciom. Efektem tej aktywności będzie zebranie artykułów papierniczych i chemicznych oraz funduszy jako materialnego wparcia najuboższych.

Akcja składa się z trzech etapów:

• INAUGURACJI AKCJI – KONCERT, licytacje  oraz kwesta w Galerii Kaskada19.11.2022 r. godz. 11.00
  • PRZEBIEG AKCJI- działania na terenie placówek według Iskierkowych Dni.
  • FINAŁU AKCJI – uroczyste podsumowanie akcji.

Podczas inauguracji Iskierki, między występami, przewidziane są licytacje.

PRZEBIEG AKCJI Iskierkowych Dni w Szkole Podstawowej nr 11
w budynku przy ul. E. Plater 20 oraz ul. Dubois 38

SŁODKIE DNI – 21.11 – 25.11.22 r.

W tygodniu tym, w naszej szkole podczas przerw po 3, 4 i 5 godzinie lekcyjnej odbędzie się KIERMASZ SŁODKOŚCI.

Budynek przy ul. E.Plater

Przynosząc słodkości (ciasto powinno być już pokrojone) na zaplecze sali 202 do godziny 11.00, nie zapomnij o kartce z imieniem, nazwiskiem i klasą, tak aby Pani Julita Kawecka-Typek mogła wstawić Tobie punkty dodatnie z zachowania.

Budynek przy ul.Dubois

Przynosząc słodkości (ciasto powinno być już pokrojone) do sali 40 do godziny 11.00, nie zapomnij o kartce z imieniem, nazwiskiem i klasą, tak aby Pani Agnieszka Szmuc mogła wstawić Tobie punkty dodatnie z zachowania.

PACHNĄCE DNI – 28.11 – 02.12.22 r.

W tygodniu tym zbieramy środki czystości dla potrzebujących.

Zbieramy : produkty do sprzątania domu, odświeżacze, środki do prania, produkty do pielęgnacji ciała

Uwaga!

Ze względów sanitarnych zamiast mydełek w kostkach będą zbierane tylko mydła w płynie oraz wkłady do nich tzw. zapasy.

Budynek przy ul. E.Plater

Przynosząc środki czystości na zaplecze sali 202 do godziny 11.00, nie zapomnij o kartce z imieniem, nazwiskiem i klasą, tak aby Pani Julita Kawecka-Typek mogła wstawić Tobie punkty dodatnie z zachowania.

Budynek przy ul.Dubois

Przynosząc środki czystości do sali 40 do godziny 11.00, nie zapomnij o kartce z imieniem, nazwiskiem i klasą, tak aby Pani Agnieszka Szmuc mogła wstawić Tobie punkty dodatnie z zachowania.

KOLOROWE DNI – 05.12 – 09.12.22 r.

W tygodniu tymodbędzie się zbiórka artykułów papierniczych i nie tylko dla potrzebujących uczniów.

Zbieramy np. artykuły papiernicze, np. bloki rysunkowe, zeszyty, długopisy, oraz książeczki, pluszaki, gry planszowe, zabawki dla najmłodszych, itp.

Uwaga!

Serdecznie prosimy o segregację tych artykułów, aby do potrzebujących trafiały tylko atrakcyjne przedmioty, bez wad, kompletne i czyste.

Budynek przy ul. E.Plater

Przynosząc artykuły na zaplecze sali 202 do godziny 11.00, nie zapomnij o kartce z imieniem, nazwiskiem i klasą, tak aby Pani Julita Kawecka-Typek mogła wstawić Tobie punkty dodatnie z zachowania.

Budynek przy ul.Dubois

Przynosząc artykuły do sali 40 do godziny 11.00, nie zapomnij o kartce z imieniem, nazwiskiem i klasą, tak aby Pani Agnieszka Szmuc mogła wstawić Tobie punkty dodatnie z zachowania.

Informujemy, że wszystkie zebrane środki oraz artykuły trafią do najbardziej potrzebujących o czym poinformujemy po finale akcji „Podaruj Dzieciom Iskierkę Radości – Szczecińskie Szkoły Potrzebującym” – EDYCJA 22