Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Szczecin

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,
jest nam niezmiernie miło poinformować, że akcja charytatywna Szkoły Podstawowej nr 11 – „Szczecin Dzieciom” została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Szczecin. Serdecznie dziękujemy Panie Prezydencie, że włączył się Pan do naszej akcji.

Obecna edycja akcji ukierunkowana jest na zbiórkę nieużywanej odzieży dziecięcej oraz gier, zabawek i maskotek, które posłużą do przygotowania paczek mikołajkowych dla dzieci z najuboższych rodzin naszego miasta.

Zapraszamy do włączenia się do naszej akcji.

profil FB akcji: Szczecin Dzieciom (Polub profil i dołącz do naszej społeczności)

adres strony internetowej akcji: szczecin-dzieciom.sp11.szczecin.pl

Theme: Overlay by Kaira Extra Text
Cape Town, South Africa