1060 LEŚNA SOBOTA PO PUSZCZY WKRZAŃSKIEJ – 3.02.2024r.

W słoneczną sobotę 3 lutego na miejsce zbiórki przy Jeziorze Głębokim przyszło 125 turystów z 10 szkół i placówek oświatowych – w tym 12 uczniów szkolnego koła SKKT. Ruszyliśmy niebieskim szlakiem w kierunku Polany Harcerskiej.. Po krótkim odpoczynku ruszyliśmy w kierunku Podbórza, żeby dotrzeć do miejsca złazu – Pomnika Sportowców, członków Towarzystwa Gimnastycznego i Sportowego Szczecin – Drzetowo, poległych na frontach I wojny światowej. Z miejsca złazu przeszliśmy na pętlę autobusową  i wróciliśmy do domów.

1061 LEŚNA SOBOTA PO PUSZCZY BUKOWEJ – 17.02.2024r.

8 osobowa grupa szkolnego SKKT sobotnią wędrówkę rozpoczęła w Podjuchach. Było chłodno i wiał silny wiatr, ale to nie przeszkodziło nam we wspólnej wyprawie. Do przejścia było 6 kilometrów – od Podjuch, ulicą Śremską (gdzie podziwialiśmy pozostałości drewnianych rzeźb) do odnowionego amfiteatru w Żydowcach. Stąd po krótkim odpoczynku autobusem wróciliśmy pod szkołę