Kot Ubriag – konkurs

Drodzy uczniowie!
Mamy nadzieję, że każdy z Was słyszał o Kocie Umbriadze?! To kot, którego teraz można spotkać na Bulwarze Piastowskim, ale niegdyś był znanym i wytrawnym żeglarzem. To także patron naszych biegów, młodych żeglarzy i żeglarskich inicjatyw.

Chcielibyśmy Was zachęcić do udziału w konkursie, którego mentorem będzie właśnie ów wspomniany Kot Ubriaga. Przed nami kolejny sezon biegowy. Kolejny raz będziecie mogli spróbować swoich sił w zwodach i zdobyć medal. Medal, który sami możecie zaprojektować. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w dwóch przedziałach wiekowych – dzieci z klas wczesnoszkolnych (7-9 lat) i przedszkolaków (5-6 lat). Każdy uczeń może wziąć w nim udział i zaproponować swój medal. Zwycięska praca nie tylko zostanie wytłoczona i rozdana podczas biegów, ale także nagrodzona. Autorzy wybranych medali otrzymają wartościowe nagrody. Nagrodą główną będzie semestr zajęć plastycznych w Stacja Akademia Rozwoju. Laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymają odzież sportową marki Just Hero.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i zapoznania się z regulaminem.

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Koordynatorem Konkursu panią Katarzyną Stachów e-mail katarzyna.stachow@zstw.szczecin.pl lub tel.: 693 343 442

Regulamin konkursu
Bieg kota – ulotka

Theme: Overlay by Kaira Extra Text
Cape Town, South Africa