Konkurs „My English Pictionary”

W klasach 1-3 został przeprowadzony konkurs plastyczno-językowy pt. „My English Pictionary”. Zadaniem uczestników było zaprezentowanie słowa z języka angielskiego w formie graficznego wzoru. Forma i technika pracy była dowolna.

1 miejsce zajęła K. Marcinkiewicz klasa 3B za słowo „pop corn” 2miejsce Laura Żeszczuk klasa 2c za słowo „egg” 3miejsce Maja Sieczka klasa 1A za słowo „money”. Wyróżnienia otrzymują: Aleksandra Lisowska kl. 1a- candy Filip Styczyński. Kl. 2c- football Kaspain Czechowski kl. 1b-cars Julia Heleniak kl. 1a-cat Laura Szpilur kl. 1a-paper Aleksandra Szczot kl. 1a- buttons Eryk Szewczyk kl. 1a-cup of coffee Natalia Sauerman kl. 1b-pasta Bartosz Tarczyński kl. 1a-plastic.

Zwycięzcom oraz wyróżnionym gratulujemy a wszystkim dziękujemy za udział.

English teacher Agnieszka Kacprzak

Theme: Overlay by Kaira Extra Text
Cape Town, South Africa