W czwartek 04.01.2024r. w naszej szkole o godz 16.00 w holu I pietra odbyło się Kolędowanie Dzieciom tzn.,  koncert kolęd, pastorałek, piosenek itp.

Uroczystość zakończyła pewien etap działań dwóch bardzo ważnych akcji charytatywnych, które mają na celu pomoc dzieciom, a mianowicie akcji XVIII Liceum Ogólnokształcącego Podaruj Dzieciom Iskierkę Radości – Szczecińskie Szkoły Potrzebującym 23 EDYCJA oraz akcji naszej szkoły „Szczecin Dzieciom”.

Na początku koncertu zabrała głos Dyrektor naszej szkoły Małgorzata Nermend oraz Ojciec Iskierki Radości Radny Miasta Szczecin Pan Mirosław Żylik.

Działała Kawiarenka Słodkości, z której dochód zasili akcję naszej szkoły i trafi do najbardziej potrzebujących dzieci w drugim semestrze tego roku szkolnego.

Organizatorom oraz wszystkim wykonawcom dziękujemy za zachwycający koncert.