Kiermasz Świąteczny

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
w dniach  od 13 grudnia do 17 grudnia 2021 roku, w naszej szkole odbędzie się „Kiermasz Świąteczny” podczas którego będą sprzedawane ciasta oraz ozdoby świąteczne. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony dla najbardziej potrzebujących uczniów/dorosłych z naszej szkoły, aby i dla nich Święta były radosne. Bardzo prosimy o włączenie się w tę akcję.

„Kiermasz Świąteczny” połączony jest z obchodami Święta UNICEF-u, dlatego też drzwi klas szkolnych zostaną ozdobione zgodnie z wybranym przez klasę krajem.

Chodzi o to, aby jak najlepiej zaprezentować wybrany przez klasę kraj: flaga, tradycyjne potrawy, ubiór uczniów klasy w kolorach flagi wybranego kraju.

Chętnych, prosimy o przygotowanie ciast/ciasteczek tematycznie, tzn.  w każdym dniu wystawiają się kraje z innej części świata zgodnie z tym co poniżej: Poniedziałek – Skandynawia
Wtorek – kraje śródziemnomorskie
Środa – Europa Zachodnia
Czwartek – Europa Środkowa i Wschodnia
Piątek – Ameryka

Ciasta do sprzedaży, prosimy o przynoszenie do pokoju nauczycielskiego od poniedziałku 13.12 do piątku 17.12 do godziny 10.00.

Prosimy o dołączenie kartki z imieniem, nazwiskiem oraz numerem klasy ucznia,  tak aby była możliwość wpisania punktów z zachowania. Dodatkowe punkty z zachowania wpisują uczniom, budynek na E.Plater 20 – Pan Paweł Łubian, budynek na Dubois – Pani Marta Ilczuk.

SU
Anna Podkowińska