Drodzy Rodzice i Uczniowie,

w dniach od 13.12 do 20.12. 2023 r., (środa, czwartek, piątek, poniedziałek, wtorek, środa) nasza szkoła, w obu budynkach na ul. E. Plater 20 i na ul. Dubois 38, organizuje Kiermasz Świąteczny; – kiermasz słodkości oraz ozdób świątecznych własnoręcznie wykonanych.

Zebrane fundusze przeznaczone zostaną dla najbardziej potrzebujących uczniów zgłoszonych do akcji charytatywnej naszej szkoły Szczecin Dzieciom oraz UNICEF-u,

Prosimy Was o włączenie się w tę akcję.

Kiermasz połączony został z obchodami Święta UNICEF-u w naszej szkole, tak aby tworzyły spójną całość, dlatego, też w tym tygodniu drzwi klas szkolnych zostaną ozdobione wybranym przez klasę krajem.

Chodzi o to, aby jak najlepiej zaprezentować wybrany przez klasę kraj; flaga, tradycyjne potrawy, ubiór uczniów klasy w kolorach flagi wybranego kraju.

Kiermasz słodkości i innych przysmaków plan realizacji :

budynek na ul. E. Plater

w każdym dniu wystawiają się inne klasy

środa – przedszkole

czwartek – 5a, 6b, 7c,7d

piątek – 5b, 6c, 8a, 4d

poniedziałek – 5c, 6d, 8b, 4c

wtorek – 5d, 7a, 8c, 4b

środa – 6a, 7b, 8d, 4a

Pokrojone ciasta do sprzedaży, prosimy o przynoszenie do pokoju nauczycielskiego do godziny 10.00. Prosimy o dołączenie kartki z imieniem, nazwiskiem oraz numerem klasy ucznia, tak aby była możliwość wpisania punktów z zachowania (p. Michalska)

Budynek na ul. Dubois bierze udział w kiermaszu i organizuje go według własnego scenariusza, a punkty dodatnie wpisuje p. Szmuc.

Opiekunowie

Julita Kawecka-Typek – wolontariat