Guziki i supełki…
Klasy piąte na lekcjach techniki uczyły się przyszywać guziki i wiązać supełki które stanowiły prawdziwe wyzwanie. Wszyscy dali radę i to najważniejsze… #laboratoriaprzyszlosci #laboratoriaprzyszłości
Klasy piąte na lekcjach techniki uczyły się przyszywać guziki i wiązać supełki które stanowiły prawdziwe wyzwanie. Wszyscy dali radę i to najważniejsze… #laboratoriaprzyszlosci #laboratoriaprzyszłości
Klasa 6b w ramach zajęć techniki wykonała marionetki zwierzaków – cudaków, wykorzystując zaplecze Laboratorium Przyszłości. Pieski i inne cztero i dwunożne stwory są gotowe do zabawy w teatr … Zespołowa praca i dobre rozplanowanie zadań zaowocowało bardzo ciekawymi pracami. #laboratoriaprzyszlosci. #laboratoriaprzyszłości
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 w Szczecinie Pani Małgorzata Nermend serdecznie zaprasza uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie chemiczno-plastycznym – „Ludzie z pasją”, Edycja V– Życie i działalność Karola Olszewskiego (konkurs zostanie przeprowadzony zdalnie). Celem konkursu jest ożywienie poprzez prace plastyczne dokonań i wizerunku naukowca (dopuszczone są różne techniki…
W dniu wczorajszym spotykaliśmy się na apelu z okazji Święta Edukacji Narodowej. W tym dniu uczniowie wyrażają wdzięczność nauczycielom matematyki, polskiego, języków obcych, informatyki, chemii, geografii, biologii i fizyki, w-f-istom, katechetom, za to, że często wbrew ich woli, uparcie udowadniają, że wiedza jest wielka, ciekawa i nieskończona. Dzień Edukacji Narodowej, to nie tylko święto nauczycieli,…
Na zajęciach plastycznych i technicznych klasa 6B miała okazję upiec szarlotkę. Wszystkim smakowało i nic nie zostało 😁 #laboratoriaprzyszlosci#laboratoriaprzyszłości