28.05.2026 r. w Hanza Tower klasy ósme uczestniczyły w Balu Ósmoklasisty.
W części oficjalnej, rozpoczynającej Bal, zabrała głos Pani Dyrektor Małgorzata Nermend oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Karolina Szewczyk.
Część oficjalną kończył przygotowywany przez chętnych uczniów, taniec. W połowie trwania Balu Przewodnicząca Rady Rodziców pokroiła tort przygotowany dla naszej szkoły.
Jak się bawiliśmy…, oceńcie sami…