W dniach 17-21 maja, uczniowie z klas 8a, 8b, 8c, 8d, 7b, 7d, 6c, 6d i 4d byli na zielonej szkole w Paryżu. Podziwianie stolicy Francji rozpoczęli od zabawy w Disneylandzie. Mogli skorzystać z licznych atrakcji parku oraz spotkać swoich ulubieńców z dzieciństwa. Nie zabrakło też czasu na kupno pamiątek. Kolejne dni upłynęły na poznawaniu zabytków i atrakcji Paryża.
Nasi podróżnicy odwiedzili m.in. Katedrę Notre-Dame oraz wjechali na wieżę Eiffla. Zwiedzili tez jedno z najpiękniejszych muzeów świata – Luwr, a ze wzgórza Montmarte podziwiali panoramę miasta. Atrakcją był również rejs po Sekwanie oraz przejazd metrem i wizyta w Galerii Handlowej La fayette. Kibice piłki nożnej mogli zrobić pamiątkowe zdjęcie przed wejściem na stadion PSG.






































