Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,
01 czerwca (poniedziałek) na boisku szkolnym przy ul. Emilii Plater 20 odbędzie się festyn z okazji Dnia Dziecka. Festyn rozpocznie się o godz. 12.30, zakończenie przewidziane jest na godz. 14.30.
Podczas festynu będą sprzedawane:
- ciasta – 5zł,
- rogaliki – 3zł,
- babeczki – 3 zł,
- soczek w kartonie – 3zł,
- woda gazowana – 3zł,
- woda niegazowana – 3 zł,
- wody smakowe – 3zł,
- napoje w puszkach – 4zł,
- kawa, herbata – 3 zł.
W tym dniu lekcje będą skrócone (w obu budynkach) i będą odbywały się według poniższego harmonogramu. Lekcje kończą się o godz. 12.10.

Obiad w tym dniu będzie wydawany na przerwie o godz. 11.25 oraz 12.10.
Podczas festynu zostanie również przeprowadzony kiermasz charytatywny na rzecz rodzica naszej uczennicy. Podczas kiermaszu będzie można dokonać zakupu w cenach od 5zł do 50 zł.
