Główna nagroda – Grand Prix dla uczennicy Kai Karpińskiej w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym.

Wielki sukces naszej uczennicy w IV Ogólnopolskim  Konkursie Plastycznym pt.:„Prawa Dziecka oczami dzieci – Rodzina Ulmów i prawo do życia” organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Stefana Żeromskiego w Trzcińsku -Zdroju.

Do konkursu przystąpiło 47 szkół z całej Polski a zgłoszonych prac plastycznych wpłynęło ponad 300.

Konkurs był objęty Honorowym Patronatem Ministra Edukacji i Nauki, Rzecznika Praw Dziecka oraz Zachodniopomorskiego Kuratorium Oświaty.

Praca plastyczna Kai Karpińskiej z klasy VII której opiekunem była pani Małgorzata Łukasik. Nasza uczennica otrzymała nagrodę specjalną Grand Prix ufundowaną przez Pierwszą Damę Rzeczypospolitej Polskiej Panią Agatę Kornhauser – Dudę.

Gratulujemy !

Zdjęcia pochodzą ze strony Kuratorium Oświaty w Szczecinie.