„Festiwal Duetów oraz Solistów” – wyniki

Dnia 28.05.2021r o godzinie 11.00 odbyło się spotkanie Jury konkursu „Festiwal Duetów On i Ona lub Ona i Ona VII oraz Solistów VI”, którego celem jest popularyzacja umiejętności wokalnych, promowanie młodych talentów oraz alternatywnych form spędzania wolnego czasu, rozwijanie zainteresowań uczniów oraz aktywizacja, zawiązywanie i utrzymywanie więzi międzyszkolnych.

Miło mi przekazać informację, że spośród wszystkich prezentacji wokalnych Jury postanowiło co następuje:

1 miejsce:
duet : Weronika Matczak i Szymon Matczak SP 37

2 miejsce:
Aleksandra Juchniewicz SP 68
oraz
Lena Sikora SP 37

3 miejsce:
Zuzanna Duszkiewicz SP 35
oraz
Sebastian Nitka SP 37

Jednocześnie informujemy, że dyplomy i nagrody rzeczowe, fundowane przez Prezydenta Miasta Szczecin Piotra Krzystka oraz naszą szkołę, będzie można odbierać osobiście w sekretariacie szkoły SP11 od 07.06.2021r. w godzinach 8.00 – 14.30

Słowa podziękowania, Wiceprezydenta Miasta Szczecin Daniela Wacinkiewicza, skierowane do Was, do Dyrektor szkoły oraz Jury konkursu za trud zmagań konkursowych można obejrzeć na poniższym nagraniu.

nauczyciel odpowiedzialny za konkurs
Julita Kawecka-Typek

Theme: Overlay by Kaira Extra Text
Cape Town, South Africa