Dnia 29 maja 2024r.  o godzinie 16.00 odbyło się spotkanie Jury konkursu „Festiwal Duetów On i Ona lub Ona i Ona IX oraz Solistów VIII”, którego celem jest popularyzacja umiejętności wokalnych, promowanie młodych talentów oraz alternatywnych form spędzania wolnego czasu, rozwijanie zainteresowań uczniów oraz aktywizacja, zawiązywanie i utrzymywanie więzi międzyszkolnych.

Miło mi przekazać informację, że spośród wszystkich prezentacji wokalnych Jury postanowiło co następuje:

I miejsce:

duet: Maja Zaleska i Sebastian Nitka z SP37
oraz
solistka: Fisner Kira z SP10

II miejsce:

solistka: Łucja Sroka z SP10

III miejsce:

duet: Kornelia Idzikowska i Dominika Biała z SP10

Jednocześnie informujemy, że dyplomy i nagrody rzeczowe będzie można odbierać osobiście w sekretariacie szkoły SP11 w godzinach od 8.00 do 14.30 od 03.06.2024r do 06.06.2024r.

nauczyciel odpowiedzialny za konkurs
Julita Kawecka-Typek