Erasmus+ – sprawozdanie z wizyty w Polsce

Dzień pierwszy wizyty szkół partnerskich ERASMUS +

Oprowadzanie po szkole, prezentacja oraz quiz o Polsce, wizyta na Zamku Książąt Pomorskich i w Katedrze, obiad z tradycyjnymi daniami kuchni polskiej, warsztaty taneczne z zespołem Pieśni i Tańca „Krąg”.

Dzień drugi wizyty szkół partnerskich ERASMUS +

Wizyta w wiosce Słowian i Wikingów w Recławiu: Zwiedzanie muzeum oraz gra terenowa, ognisko z pieczeniem kiełbasek. Wizyta w zagrodzie żubrów w Międzyzdrojach, zabawa na plaży w Międzyzdrojach.

Dzień trzeci wizyty szkół partnerskich ERASMUS +

Warsztaty z prowadzenia przedsiębiorstwa REVAS, przedstawianie komiksów o zagrożeniach idących z używania nowych technologii. Wizyta w Parku Kasprowicza, Różance oraz Muzeum Techniki i Komunikacji.

Dzień czwarty wizyty szkół partnerskich ERASMUS +

Szkolenie z przygotowania biznes planów związanych z dystrybucją wcześniej opracowanych wynalazków mających ułatwić życie osobom niepełnosprawnym, integracja w kręgielni i Flash Mob w centrum handlowym mający na celu zwrócić uwagę na problem „smartfonowych zombie”.

Dzień piąty wizyty szkół partnerskich ERASMUS +

Rejs statkiem po Odrze i jeziorze Dąbie połączony z prezentacją gotowych biznes planów wynalazków oraz rozdaniem certyfikatów uczestnictwa. Wizyta w schronach z czasów II wojny światowej.

Theme: Overlay by Kaira Extra Text
Cape Town, South Africa