Drodzy Rodzice dzieci oddziałów przedszkolnych, zlokalizowanych w budynku przy ul. Emilii Plater 20.

Pragnąc uspokoić pojawiające się obawy związane z zapewnieniem bezpieczeństwem Państwa dzieci w budynku przy ul. Emilii Plater 20, informujemy, że stan budynku nie zagraża bezpieczeństwu zarówno dzieci jak i pracowników placówki.

W piątek 08.12.2023r. pęknięciu uległa ścianka działowa kantorka przy klatce schodowej oddziałów przedszkolnych, w trosce o bezpieczeństwo Państwa dzieci, niezwłocznie przenieśliśmy grupy przedszkolne do innej części budynku, a o zaistniałej sytuacji powiadomiliśmy Organ Prowadzący oraz wezwaliśmy Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego.
Zarówno przedstawiciel organu prowadzącego jak i inspektor nadzoru budowlanego stwierdzili, że usterka nie stwarza zagrożenia do przebywania Państwa dzieci w dotychczasowych salach przedszkolnych.

Wyłączenie wejścia do oddziałów przedszkolnych wynika z faktu rozpoczęcia remontu tej części budynku. Na początku stycznia 2024r. wszystko powinno wrócić do stanu sprzed awarii, w tym dostępność wejścia do oddziałów przedszkolnych.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość oraz przepraszamy za zaistniałą niedogodność.