Obecny tydzień, to w Naszej Szkole CZAS NA KARNAWAŁ. W tym czasie Samorząd Uczniowski klas 4-8 organizuje liczne konkursy:

1. Poczta Walentynkowa – od poniedziałku do czwartku (06.-09.02) będzie można wrzucić do skrzynki przygotowaną walentynkę. Rozdanie kartek odbędzie się w piątek (10.02.).
  1. Poszukiwanie swojej drugiej połówki w ramach Dnia Świętego Walentego – serduszka.
    We wtorek (07.02.) rano uczniowie losują połówki serc przy wejściu do szkoły (w szatni) na przerwach w godzinach 7.20. – 10.20. Jedna osoba może tylko raz losować.
    Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w środę na przerwie 12.00 – 12.15. Na pierwszym piętrze. 10 pierwszych odnalezionych par osób otrzyma nagrody.
  2. Konkurs na najpiękniejszą maskę karnawałową, którą osobiście należy wykonać. Chętni uczniowie przynoszą maski do środy (08.02.) i zostawiają w wyznaczonym miejscu w pokoju nauczycielskim. Prace muszą być z dołączonym na kartce imieniem, nazwiskiem oraz klasą ucznia.
  3. W środę (08.10.) odbędzie się głosowanie na Królową i Króla Szkoły. Przedstawiciele będą wchodzili do Klas, aby przeprowadzić głosowanie.
  4. Pokaz mody – czwartek (09.02.) przerwa po 5 godzinie lekcyjnej, liczy się kreatywność, do zaprojektowania i wykonania kreacji należy wykorzystać materiały wtórne (butelki plastikowe, worki na odpady, folie, tektura, puszki aluminiowe), następnie zaprezentować mówiąc o sobie na pokazie, na koniec publiczność, poprzez głosowanie na karteczkach, wybierze swojego faworyta.
    Należy wcześniej zgłosić swój udział w dniu konkursu do p. Julity Kaweckiej-Typek.
  5. W najbliższy piątek (10.02.) odbędą się lekcje skrócone, aby od 12.40 do 14.30 mogła odbyć się zabawa karnawałowa (na korytarzu I piętra), którą poprowadzi zaproszony DJ.
    Tego dnia odbędzie się też konkurs na najciekawsze przebranie karnawałowe. Dodatkowo Klasa, w której najwięcej osób przebierze się otrzyma punkty z zachowania (tylko uczniowie przebrani).
    Tydzień karnawałowy kończy konkurs Miłosne Wyznania VIII.

SU zaprasza do udziału w konkursach karnawałowych i dobrej zabawy.