Samorząd Uczniowski, Rada Rodziców oraz Szkolny Klub Wolontariatu zapraszają uczniów klas IV-VIII do aktywnego włączenia się w dniach 07.02.24r. do 14.02.24r. (środa, czwartek, piątek, poniedziałek, wtorek, środa) do akcji Czas na karnawał. Informujemy, że w tym czasie odbywać się będą różne zaplanowane działania :


1. Konkurs na maskę karnawałową – maskę należy zaprojektować i wykonać na lekcjach techniki, plastyki, godzinach wychowawczych. Chętni uczniowie przynoszą wykonane maski do wtorku (06.02.) i zostawiają w wyznaczonym miejscu w pokoju nauczycielskim. Prace muszą być z dołączonym na kartce imieniem, nazwiskiem oraz klasą ucznia.


2. Poszukiwanie drugiej połówki w ramach Dnia Świętego Walentego – w czwartek  (08.02.) odbędzie się losowanie połówek serduszek i poszukiwanie ich drugiej części, tzn., drugiej osoby do pary – 10 pierwszych odnalezionych par osób otrzyma nagrody.

3. Znalezienie Króla i Królowej Szkoły – uczniowie wśród swoich koleżanek i kolegów szukają najsympatyczniejszej uczennicy i ucznia. Głosowanie w poniedziałek  (12.02.) na Królową i Króla Szkoły. Przedstawiciele SU będą wchodzili do klas, aby przeprowadzić głosowanie.

4. Konkurs na najciekawsze ubranie karnawałowe. Do dnia 14.02., możesz wysłać zdjęcie na emaila : konkursywsp11@gmail.com wykonanego przez siebie ubioru  z tworzyw sztucznych, (liczy się kreatywność, należy wykorzystać butelki plastikowe, worki na odpady, folie, tektury, puszki aluminiowe) lub najciekawszego przebrania karnawałowego. Najciekawsze, najbardziej kreatywne 3 przebrania zostaną nagrodzone.


5. Dyskoteka karnawałowa 13.02. (wtorek) od godziny 12.00 do 15.00 na holu I piętra.
Lekcje do godziny 12.00 odbywają się według planu, od 12.00 do 15.05 zapraszamy do zabawy, za którą odpowiada Rada Rodziców.


6. Konkurs wokalny Miłosne Wyznania IX, 14.02 – konkurs zdalny – regulamin konkursu na stronie szkoły: https://sp11.szczecin.pl/zaproszenie-do-konkursow/


Opiekun SU – Małgorzata Łukasik
Przedstawiciel Rady Rodziców – Karolina Szewczyk
Opiekun SKW – Julita Kawecka-Typek