Zbiórka na rzecz uchodźców

Po raz kolejny Państwa zaangażowanie i wrażliwość na nieszczęście bliźniego przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. W wyniku naszej zbiórki SK PCK, które zbierało słodycze dla dzieci przyjeżdżających z Ukrainy oraz 106 dzieci z domu dziecka oraz ich 5 opiekunek, którzy uciekli przed wojną w Ukrainie otrzymają niemałe wsparcie.

Ponieważ zapotrzebowanie 106 Ukraińskich dzieci z domu dziecka jest bardzo duże, postanowiliśmy naszą akcję przedłużyć o tydzień. W ramach akcji zbieramy WYŁĄCZNIE artykuły z poniższej listy:

• Żywność o długim terminie ważności: kasza,ryż, makarony, płatki owsiane, konserwy, dżemy, mleko UHT, herbata, słodycze, które można łatwo podzielić.
  • Środki higieny osobistej: papier toaletowy, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, żele, mydło pod prysznic, szampony do włosów, podpaski, dezodoranty.
  • Gry planszowe, Puzzle, zabawki w dobrym stanie.