Wszystkie Kolory Świata

Drodzy Członkowie Społeczności Szkolnej w ramach organizowanej przez patrona szkoły UNICEF akcji Wszystkie Kolory Świata bierzemy udział w Konkursie na „najbardziej oryginalną laleczkę”, wykonaną przez uczennicę naszej szkoły – Nikolę Żukowską z klasy VII C. Nagrodą w konkursie jest koncert Majki Jeżowskiej – Ambasadora Dobrej Woli UNICEF dla zwycięskiej placówki. (Piosenkarka przyjedzie do szkoły, która wygra konkurs).

Głosowanie odbywa się poprzez portal społecznościowy Facebook.Aby oddać swój głos należy:- wejść na stronę o adresie:

• Nacisnąć przycisk: Oddaję głos – zalogować się do konta Facebook (z jednego konta oddajemy tylko jeden głos)- wpisać w rubryce: Szukaj – nazwę miasta Szczecin.
  • Wybrać laleczkę podpisaną nazwą naszej szkoły: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. UNICEF W SZCZECINIE.
  • Ponownie nacisnąć przycisk: Oddaję głos.

Suma oddanych głosów widoczna będzie pod zdjęciem laleczki. Głosowanie odbywa się od 10 marca (od godziny 11:00) do 18 marca (do godziny 11.00). Liczba głosów pod zdjęciem oznacza sumę dotychczas oddanych głosów na daną laleczkę.Oddajmy głos na naszą laleczkę! Dziękujemy!