Szanowni Państwo,
do Oddziałów Przedszkolnych zapraszamy od dnia 01.09.

Uprzejmie proszę o zapoznanie się z instrukcją wejścia do budynku szkoły przy ul. E. Plater dla Oddziałów Przedszkolnych.

Oddziały przedszkolne – instrukcja wejścia do budynku przy ul. E. Plater 20
Oddziały przedszkolne – instrukcja wejścia do budynku przy ul. Dubois 38

W pierwszym dniu pobytu prosimy o dostarczenie wypełnionych dokumentów (linki poniżej)
– upoważnienie do odbioru dziecka,
– karta informacyjna dziecka,
– zgody
– oświadczenie o braku objawów chorobowych sugerujących infekcję górnych dróg oddechowych,
– potwierdzenie woli – tylko rodzice dzieci z pierwszego naboru oraz przyjętych z odwołania.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa podczas odbierania dzieci, uprzejmie prosimy osoby odbierające o posiadanie przy sobie dokumentu potwierdzającego tożsamość wpisanego w upoważnieniu. Do zobaczenia!

DOKUMENTY:
Zgody
Oświadczenie_woli_przyjęcia_dziecka_do_przedszkola
Oświadczenie_o_braku_objawów_chorobowych_sugerujących_infekcję_dróg_oddechowych
Karta_informacyjna_dziecka_2020
Upoważnienia do odbioru dziecka

WYPRAWKA DLA 3-4 – LATKA

Pierwszego dnia do przedszkola przynosimy ze sobą:

• Dobry humor;
  • Kapcie antypoślizgowe;
  • Ubrania na zmianę tj. koszulka, bielizna osobista, rajstopy, skarpetki, bluzka, spodnie (wszystko w podpisanym worku);
  • Pieluchy i podkłady (jeśli dziecko nosi).

We wrześniu :

• Do odprowadzania dziecka wybierzmy osobę, z którą dziecko łatwiej się rozstaje;
  • Jeśli możemy, skróćmy pobyt dziecka w przedszkolu ( chociaż w pierwszych kilku dniach);
  • Nie przeciągajmy momentu rozstania;
  • Starajmy się zaufać personelowi przedszkola i okazać to zaufanie;
  • Pytajmy w razie jakichkolwiek wątpliwości.