Grono Pedagogiczne SP11

DYREKTOR SZKOŁY
WICEDYREKTOR
WICEDYREKTOR
WICEDYREKTOR
WICEDYREKTOR

dr inż. Małgorzata Nermend
mgr Dorota Gąciarz
mgr Wioletta Wolska-Gliźniewicz
mgr inż. Bartłomiej Piwowarski
mgr Magdalena Poklasińska

PEDAGODZY
KLASY 1-3
mgr Emilia Czekońska
KLASY 4-8
mgr Elżbieta Błaszczyk- Kubielska
mgr Jacek Kuś

BIBLIOTEKA
mgr Małgorzata Gąsior

Klasy 1
1a mgr Dorota Lech
1b mgr Dorota Fuławka
1c mgr Łucka Maria

Klasy 2
2a mgr K. Czerwińska
2b mgr Anna Pusz
2c mgr Marta Szymańska
2d mgr Agnieszka Szmuc

Klasy 3
3a Agnieszka Kacprzak
3b mgr Elżbieta Krack
3c mgr Ewa Łopuszko
3d mgr Maria Święcka

j. angielski – mgr Iwona Łukaszewicz
j.niemiecki – Karolina Głowacka

Klasa 4a
(wychowawca: Małgorzata Matlak)

j.polski – mgr Małgorzata Jaromik
j. niemiecki – mgr Karolina Głowacka
przyroda – mgr Joanna Stelmaszyk- Subzda
historia – mgr Małgorzata Drumińska
matematyka – mgr Małgorzata Matlak
informatyka – mgr Jakub Zajączkowski
muzyka – mgr Jerzy Jagodziński
plastyka – mgr Małgorzata Łukasik
technika – mgr Joanna Waleszczak
wf – mgr Danuta Stanny
religia – mgr Dorota Prokop
 

Klasa 4b
(wychowawca: Robert Mazur)

j.polski – mgr Małgorzata Jaromik
j. angielski – mgr Iwona Łukaszewicz
przyroda – mgr Joanna Stelmaszyk- Subzda
historia – mgr Małgorzata Drumińska
matematyka – mgr Jolanta Winiecka
informatyka – mgr Jakub Zajączkowski
muzyka – mgr Jerzy Jagodziński
plastyka – mgr Małgorzata Łukasik
technika – mgr Joanna Waleszczak
wf – mgr Robert Mazur
religia – mgr Dorota Prokop
trening żagle – mgr Tomasz Franczak
trening p. siatkowa – mgr Robert Mazur
 

Klasa 5a
(wychowawca: Małgorzata Wysocka)

j.polski – mgr Małgorzata Wysocka
j. niemiecki – mgr Joanna Dudkiewicz
historia – mgr Małgorzata Drumińska
plastyka – mgr Małgorzata Łukasik
muzyka – mgr Jerzy Jagodziński
biologia – mgr Anna Binkowska
geografia – mgr Natalia Patan
matematyka – mgr Monika Butrymowska
informatyka – mgr Jakub Zajączkowski
technika – mgr Joanna Waleszczak
wf – mgr Marcin Kaczmarczyk
religia – Beata Kasper

Klasa 5b
(wychowawca: Andrzej Tychowski)

j.polski – mgr Patrycja Ponieważ
j. angielski – mgr Iwona Łukaszewicz
historia – mgr Małgorzata Drumińska
plastyka – mgr Małgorzata Łukasik
muzyka – mgr Jerzy Jagodziński
biologia – mgr Anna Binkowska
geografia – mgr Natalia Patan
matematyka – mgr Jolanta Winiecka
informatyka – mgr Jakub Zajączkowski
technika – mgr Joanna Waleszczak
wf – mgr Andrzej Tychowski
religia – Beata Kasper
trening żagle – mgr Jakub Skorupski

Klasa 5c
(wychowawca: Monika Franczak)

j.polski – mgr Katarzyna Rudźko
j. angielski – mgr Iwona Łukaszewicz
historia – mgr Małgorzata Drumińska
plastyka – mgr Małgorzata Łukasik
muzyka – mgr Jerzy Jagodziński
biologia – mgr Anna Binkowska
geografia – mgr Joanna Czubak
matematyka – mgr Monika Butrymowska
informatyka – mgr Arkadiusz Tarwid
technika – mgr Joanna Waleszczak
wf – mgr Monika Franczak
trening p. siatkowa – mgr Monika Franczak
trening p. koszykowa – mgr Leszek Muskała
religia – Beata Kasper

Klasa 6a
(wychowawca: mgr Patrycja Ponieważ)

j.polski – mgr Patrycja Ponieważ
j. niemiecki – mgr Joanna Dudkiewicz
historia – mgr Małgorzata Drumińska
plastyka – mgr Małgorzata Łukasik
muzyka – mgr Jerzy Jagodziński
geografia – mgr Joanna Czubak
biologia – mgr Joanna Stelamszyk- Subzda
matematyka – mgr Magdalane Jagodzińska
informatyka – mgr Jakub Zajączkwoski
technika – mgr Joanna Waleszczak
wf – mgr Beata Michalak
WDŻ – mgr Anna Binkowska
religia – mgr Beata Kasper

Klasa 6b
(wychowawca: Jerzy Jagodziński)

j.polski – mgr Katarzyna Rudźko
j. angielski – mgr Anna Czechowicz
historia – mgr Małgorzata Michalska
plastyka – mgr Małgorzata Łukasik
muzyka – mgr Jerzy Jagodziński
biologia – mgr Joanna Stelmaszyk
geografia – mgr Joanna Czubak
matematyka – mgr Jolanta Winiecka
informatyka – mgr Arkadiusz Tarwid
technika – mgr Joanna Waleszczak
wf – mgr Marcin Kaczmarczyk
trening, piłka nożna – mgr Andrzej Tychowski, mgr Marcin Kaczmarczyk
WDŻ – mgr Dorota Prokop
religia – mgr Beata Kasper

Klasa 6c
(wychowawca: Wioletta Świetlik- Czupryńska)

j.polski – mgr Wioletta Świetlik- Czupryńska
j. angielski – mgr Iwona Łukaszewicz
historia – mgr Małgorzata Michalska
plastyka – mgr Małgorzata Łukasik
muzyka – mgr Jerzy Jagodziński
biologia – mgr Joanna Stelmaszyk
geografia – mgr Joanna Czubak
matematyka – mgr Irena Poczobut- Odlanicka
informatyka – mgr Jakub Zajączkowski
technika – mgr Joanna Waleszczak
wf – mgr Paweł Łubian, mgr Robert Mazur
trening, koszykówka – mgr Jarosław Michalski, mgr Leszek Muskała
WDŻ – mgr Anna Binkowska
religia – mgr Beata Kasper

Klasa 6d
(wychowawca: Michalak Beata)

j.polski – mgr Małgorzata Wysocka
j. angielski – dr Kinga Kowalczyk-Purol
historia – mgr Małgorzata Drumińska
plastyka – mgr Małgorzata Łukasik
muzyka – mgr Jerzy Jagodziński
biologia – mgr Joanna Stelmaszyk
geografia – mgr Joanna Czubak
matematyka – mgr Irena Poczobut- Odlanicka
informatyka – mgr Arkadiusz Tarwid
technika – mgr Joanna Waleszczak
wf – mgr Beata Michalak
treningi siatkówka – mgr Beata Michalak
żagle – mgr Jakub Skorupski
WDŻ – mgr Dorota Prokop
religia – mgr Beata Kasper

Klasa 6e
(wychowawca: Joanna  Czubak)

j.polski – mgr Katarzyna Rudźko
j. angielski – dr Kinga Kowalczyk-Purol
historia – mgr Małgorzata Michalska
plastyka – mgr Małgorzata Łukasik
muzyka – mgr Jerzy Jagodziński
geografia – mgr Joanna Czubak
biologia – mgr Joanna Stelamszyk- Subzda
matematyka – mgr Irena Poczobut- Odlanicka
informatyka – mgr Arkadiusz Tarwid
technika – mgr Joanna Waleszczak
wf – mgr Paweł Łubian
WDŻ – mgr  Dorota Prokop
religia – mgr Beata Kasper

Klasa 7a
(wychowawca: Czechowicz Anna)

j.polski – mgr Małgorzata Wysocka
j. angielski – mgr Anna Czechowicz
j. niemiecki – mgr Lucyna Osiewicz
historia – mgr Damian Przygoda
plastyka – mgr Małgorzata Łukasik
muzyka – mgr Jerzy Jagodziński
geografia – mgr Natalia Patan
biologia – mgr Joanna Stelamszyk- Subzda
matematyka – mgr Magdalane Jagodzińska
fizyka – mgr Małgorzata Matlak
chemia– dr Julita Kawecka-Typek
informatyka – mgr Arkadiusz Tarwid
wf – mgr Beata Michalak
religia – mgr  Beata Kasper
doradztwo zawodowe – mgr Maria Święcka

Klasa 7b
(wychowawca: Paweł Łubian)

j.polski – mgr Katarzyna Rudźko
j. angielski – dr Kinga Kowalczyk-Purol
j. niemiecki – mgr Joanna Dudkiewicz
historia – mgr Damian Przygoda
fizyka – mgr Małgorzata Matlak
chemia – dr Julita Kawecka-Typek
plastyka – mgr Małgorzata Łukasik
muzyka – mgr Jerzy Jagodziński
geografia – mgr Natalia Patan
biologia – mgr Anna Binkowska
matematyka – mgr Magdalane Jagodzińska
informatyka – mgr Arkadiusz Tarwid
wf – mgr Paweł Łubian
trening p. nożna – mgr Andrzej Tychowski
religia – ks. Grzegorz Madoń
doradztwo zawodowe – mgr Maria Święcka

Klasa 7c
(wychowawca: Marzena Mrowińska)

j.polski – mgr Małgorzata Jaromik
j. angielski – mgr Joanna Dudkiewicz
j. niemiecki – mgr Joanna Dudkiewicz
historia – mgr Damian Przygoda
fizyka – mgr Małgorzata Matlak
chemia – dr Julita Kawecka-Typek
plastyka – mgr Małgorzata Łukasik
muzyka – mgr Jerzy Jagodziński
biologia – mgr Anna Binkowska
geografia – mgr Natalia Patan
matematyka – mgr Magdalena Jagodzińska
informatyka – mgr Arkadiusz Tarwid
wf – mgr Marcin Kaczmarczyk
Treningi koszykówka i siatkówka – mgr Leszek Muskała, mgr Monika Franczak
religia – ks. Grzegorz Medoń
doradztwo zawodowe – mgr Maria Święcka

Klasa 7d
(wychowawca: Lucyna Osińska)

j.polski – mgr Patrycja Ponieważ
j. angielski – dr Kinga Kowalczyk-Purol
j. niemiecki – mgr Lucyna Osiewicz
historia – mgr Damian Przygoda
fizyka – mgr Małgorzata Matlak
chemia – dr Julita Kawecka-Typek
plastyka – mgr Małgorzata Łukasik
muzyka – mgr Jerzy Jagodziński
biologia – mgr Anna Binkowska
geografia – mgr Natalia Patan
matematyka – mgr Monika Butrymowska
informatyka – mgr Arkadiusz Tarwid
wf – mgr Paweł Łubian, 
żagle – mgr Jakub Skorupski, mgr Tomasz Franczak
religia – ks. Grzegorz Madoń
doradztwo zawodowe – mgr Maria Święcka

Klasa 7e
(wychowawca: Magdalena Jagodzińska)

j.polski – mgr Patrycja Ponieważ
j. angielski – dr Kinga Kowalczyk-Purol
j. niemiecki – mgr Lucyna Osiewicz
historia – mgr Damian Przygoda
fizyka – mgr Małgorzata Matlak
chemia – dr Julita Kawecka-Typek
plastyka – mgr Małgorzata Łukasik
muzyka – mgr Jerzy Jagodziński
biologia – mgr Joanna Stelmaszyk- Subzda
geografia – mgr Natalia Patan
matematyka – mgr Magdalena Jagodzińska
informatyka – mgr Arkadiusz Tarwid
wf  – mgr Marcin Kaczmarczyk
religia – ks. Grzegorz Madoń
doradztwo zawodowe – mgr Maria Święcka

Klasa 7f
(wychowawca: Małgorzata Michalska)

j.polski – mgr Małgorzata Michalska
j. angielski – dr Kinga Kowalczyk-Purol
historia – mgr Małgorzata Michalska
fizyka – mgr Małgorzata Matlak
chemia – dr Julita Kawecka-Typek
plastyka – mgr Małgorzata Łukasik
muzyka – mgr Jerzy Jagodziński
biologia – mgr Joanna Stelmaszyk
geografia – mgr Natalia Patan
matematyka – mgr Jolanta Winiecka
informatyka – mgr Arkadiusz Tarwid
wf – mgr Paweł Łubian
religia – ks. Grzegorz Madoń
doradztwo zawodowe – mgr Maria Święcka

Klasa 8a
(wychowawca: Monika Butrymowska)

j.polski – mgr Wioletta Świetlik- Czupryńska
j. angielski – mgr Patrycja Kryszałowicz
j. niemiecki – mgr Joanna Dudkiewicz
historia – mgr Damian Przygoda
plastyka – mgr Małgorzata Łukasik
muzyka – mgr Jerzy Jagodziński
geografia – mgr Joanna Czubak
biologia – mgr Joanna Stelamaszyk- Subzda
chemia – dr inż. Julia Kawecka-Typek
fizyka – mgr Małgorzata Matlak
matematyka – mgr Monika Butrymowska
informatyka  – mgr Arkadiusz Tarwid
wf – mgr Robert Mazur
żagle – mgr Tomasz Franczak
WDŻ – mgr Anna Binkowska
religia – mgr Dorota Prokop

Klasa 8b
(wychowawca: Anna Binkowska)

j.polski – mgr Marzena Mrowińska
j. angielski – mgr Patrycja Kryszałowicz
j. niemiecki – mgr Lucyna Osiewicz
historia – mgr Damian Przygoda
plastyka – mgr Małgorzata Łukasik
muzyka – mgr Jerzy Jagodziński
geografia – mgr Joanna Czubak
biologia – mgr Anna Binkowska
chemia – dr inż. Julia Kawecka-Typek
fizyka – mgr Małgorzata Matlak
matematyka – mgr Monika Butrymowska
informatyka – mgr Arkadiusz Tarwid
wf – mgr Danuta Stanny
WŻR – mgr Anna Binkowska
religia – mgr Dorota Prokop
treningi dziewczynki – mgr Monika Franczak
treningi chłopcy – mgr Andrzej Tychowski

Klasa 8c
(wychowawca: Danuta Stanny)

j.polski – mgr Wioletta Świetlik- Czupryńska
j. angielski – mgr Patrycja Kryszałowicz
j. niemiecki – mgr Lucyna Osiewicz
historia – mgr Małgorzata Michalska
plastyka – mgr Małgorzata Łukasik
muzyka – mgr Jerzy Jagodziński
geografia – mgr Joanna Czubak
biologia – mgr Anna Binkowska
chemia – dr inż. Julia Kawecka-Typek
fizyka – mgr Małgorzata Matlak
matematyka – mgr Jolanta Winiecka
informatyka – mgr Arkadiusz Tarwid
wf – mgr Beata Michalak, mgr Danuta Stanny
WŻR – mgr Anna Binkowska
religia – mgr Dorota Prokop
żagle – mgr Danuta Stanny
trening – mgr Marcin Kaczmarczyk

Klasa 8d
(wychowawca: Damian Przygoda)

j.polski – mgr Małgorzata Drumińska
j. angielski – mgr Anna Czak
j. niemiecki – mgr Joanna Dudkiewicz
historia – mgr Damian Przygoda
plastyka – mgr Małgorzata Łukasik
muzyka – mgr Jerzy Jagodziński
geografia – mgr Joanna Czubak
biologia – mgr Joanna Stelamaszyk – Subzda
chemia – dr inż. Julia Kawecka-Typek
fizyka – mgr Małgorzata Matlak
matematyka – mgr Jolanta Winiecka
informatyka – mgr Arkadiusz Tarwid
wf – mgr Jakub Skorupski
żagle – mgr Tomasz Franczak
WŻR – mgr Anna Binkowska
religia – mgr Dorota Prokop

Theme: Overlay by Kaira Extra Text
Cape Town, South Africa